SENSORU TEHNIKA

Ļauj gaismai iet pa priekšu

STEINEL Grupa (Vācija)

Uzņēmums STEINEL tika dibināts Vācijas pilsētā Herzebrock-Clarholz 1959.
gadā.

Visas ražošanas vietas regulāri pārbauda arī profesionāli kvalitātes vērtētāji. Sertifikācijas institūcijas, piemēram, TÜV, VDE vai UL, arī uzrauga ražošanas un testēšanas telpas. Lieki piebilst, ka visas Eiropas direktīvas, piemēram, REACH, RoHS vai EMC, tiek ieviestas un ievērotas ražošanā. Pirmās kvalitātes pārbaudes tiek veiktas jau preču ievešanas posmā. Procesa uzraudzība ražošanas laikā un katra produkta 100% galīgā pārbaude nodrošina nevainojamu darbību un drošību. Visi STEINEL produkti saņem pārbaudītu drošības apstiprinājumu no TÜV-GS vai VDE. Visiem STEINEL Professional sērijas gaismekļiem papildus ir ENEC Eiropas drošības marķējums.
STEINEL panākumus definē, izmantojot inovāciju kvalitāti vairāk nekā 50 gadu garumā. Iztēle, tehniskā kompetence un daudzu gadu pieredze ir faktori, kuru dēļ produkti tiek ražoti “tipiski STEINEL”. STEINEL izdevās panākt izrāvienu produktu attīstībā jau 1976. gadā. Maiņstrāvas un līdzstrāvas sprieguma elektroniskais testeris bija pirmais STEINEL izgatavotais produkts tirgū. STEINEL uzsāka termo-instrumentu produktu līniju ar pirmo karstās kausēšanas līmes pistoli 1980. gadā, 1983. gadā pievienojot karstā gaisa instrumentus.
Kā inovāciju un tehnoloģiju līderis, STEINEL vienmēr ir soli priekšā. Inovācijas enerģijas taupīšanai.
Energoefektivitāte ir galvenais mūsdienu jautājums, runājot par resursu saglabāšanu un klimata aizsardzību. Apmēram 19% no visā pasaulē izmantotās enerģijas patērē apgaismojumam. Tas ir vienāds ar gada patēriņu apmēram 2650 teravatstundas. Apdomīga apgaismojuma izmantošana var dot milzīgu ieguldījumu enerģijas taupīšanā.
STEINEL sensoru tehnoloģijas ļauj veidot inteliģentus apgaismojuma risinājumus gan apkārtējās vides labā, gan arī ērtībai un drošībai katru dienu. Apgaismojums tiek automātiski ieslēgts tikai tad, kad tas ir vajadzīgs, un automātiski izslēdzas, kad tas vairs nav vajadzīgs. Tas ne tikai ietaupa enerģiju, bet arī samazina CO2 izmešus un samazina izmaksas. Apvienojot inovatīvu LED tehnoloģiju ar sensoru tehnoloģiju, enerģijas ietaupījums var sasniegt līdz pat 90%.
STEINEL ar sensoru vadāmie gaismekļi, kustības sensori un klātbūtnes sensori parāda, cik saprātīgi var izmantot enerģiju. STEINEL augsto tehnoloģiju, novatoriskie izstrādājumi iet roku rokā ar energoefektivitāti gan mājās, gan biznesā.
Visu STEINEL grupu vada no Herzebrock-Clarholz, Vācija.
Papildus visaptverošas kvalitātes pārvaldības sistēmai STEINEL piešķir milzīgu nozīmi katra ražošanas procesa aspekta uzraudzībai. Tas ir vienīgais veids, kā izgatavot novatoriskus un augstas kvalitātes produktus. Šeit ir tikai daži piemēri: STEINEL Leipcigas ražotnē izgatavo izejmateriālu plastmasai un visas plastmasas detaļas. Leipcigas rūpnīcai ir arī sava ražošanas iekārtu izgatavošanas nodaļa. Šveices Einsiedeln ražotnē atrodas STEINEL sarežģītas elektronikas izcilības centrs.
Mūsdienīgākās iekārtas automātiski pielāgo komponentes drukātajām shēmas platēm ar ātrumu līdz tūkstoš elementiem minūtē un tiek piegādātas visai STEINEL grupai. Savukārt rūpnīcas Rumānijā un Moldovā veic visus pārējos ražošanas posmus līdz gatavam, iesaiņotam produktam. Kvalitāte no STEINEL – izgatavots Eiropā.
Kopš tā laika STEINEL ir pastāvīgi attīstījies no pioniera līdz tehnoloģiju un inovāciju līderim sensoru kontrolētā apgaismojuma, termisko instrumentu un karstās kausēšanas līmes aplikatoru tirgū.

Izgatavots STEINEL, Ražots Eiropā.

Kļūstot par inovāciju līderi, novatoriski un inteliģenti produkti tiek radīti STEINEL attīstības centros Vācijā, Čehijā un Šveicē. Visi produkti tiek ražoti uzņēmumam piederošās rūpnīcās Vācijā, Šveicē, Rumānijā un Moldovas Republikā. Ražots Eiropā ir viena no STEINEL panākumu atslēgām. Pārbaudīta kvalitāte un drošība.
Precizitāte, ilgs kalpošanas laiks un ilgstoša veiktspēja – šie kvalitātes kritēriji ir STEINEL produktu zīme, kas padara tos tik veiksmīgus. Visaptveroša kvalitātes pārvaldības sistēma (KVS) nodrošina, ka katrs produkts atbilst STEINEL kvalitātes standartiem. Uzņēmums ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, kas apliecina tā vadibas procesu sakārtotību.

Nevis savādāk, bet labāk!

STEINEL 1987. gadā izgudroja pasaulē pirmo ar sensoru ieslēdzamo gaismekli.
Kopš 2002. gada STEINEL izmanto augtsfrekvences sensora tehnoloģiju kustību noteikšanai telpās un ēkās, nemanāmi integrējot tās apgaismojumā. Mūsdienās STEINEL ir pasaules līderis ar sensoru vadāmo LED tehnoloģiju izmantošanā un atradīs piemērotu apgaismojuma risinājumu jebkurai situācijai. Inovatīvu produktu piemēri ir iekštelpu apgaismojums no RS LED produktu klāsta ar neredzamu augstfrekvences sensoru, kā arī jaunais XLED home 2 prožektors ar pilnībā regulējamu LED paneli jebkurai izvēlētai vajadzībai. Mēs īpaši lepojamies ar mūsu XSolar gaismām: visefektīvākie ar saules enerģiju strādājošie gaismekļi pasaulē nodrošina spilgtu gaismu 365 dienas gadā un tas viss notiek bez elektrības pieslēguma.
Ražošana tikai uzņēmumam piederošās rūpnīcās.
Lai nodrošinātu nevainojamu kvalitāti, produkti tiek ražoti tikai uzņēmumam piederošās rūpnīcās Vācijā, Šveicē, Rumānijā un Moldovā, kuru kopējā platība pārsniedz 60 000 kvadrātmetru.

STEINEL sensoru tehnika

Labākais savā nozarē!
Vācu kvalitāte, inovatīvi un mūsdienīgi risinājumi!

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Piesakies jaunumu saņemšanai un saņem 10% atlaidi pirmajam pirkumam

Loading