ŪDENS MAISĪTĀJI / AKSESUĀRI

Franz Joseph Schütte (Vācija) viens no vadošajiem virtuves, vannas piederumu un dušas piederumu ražotājiem jau kopš 1976. gada, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes virtuves un vannas istabas mazgātņu, dušas maisītājus un dušas kabīņu piederumu klāstu, par ļoti pievilcīgu cenu. Vienmēr ar ērtu funkcionalitāti, mūsdienīgu dizainu vai mūžīgu eleganci.
Vācijā Schütte produkciju tirgo OBI, HAGEBAUMARKT, BAHR un citas populāras celtniecības materiālu ķēdes.

KEUCO (Vācija) ir par pārmaiņām. Pārmaiņas var būt gan funkcionalitātē, gan produkta dizainā. Vai arī vislabāk – abos. Un KEUCO kvalitāte garantē, ka tās būs izcilas.

KEUCO jau kopš saviem darbības pirmsākumiem 1953. gadā, rada augstākās klases vannas istabas.
KEUCO izstrādājumi vannas istabā nodrošina stilīgu kvalitāti un estētiku. Zīmols, kam uzticas.
“Mēs pārveidojam vannas istabas par personīgu labsajūtas telpu.”

DORNBRACHT (Vācija) produktus izstrādā top dizaineri, kas zīmolam, kā vienīgajam santehnikas pārstāvim, ļāvis iekarot German Luxury Brands Ranking Top 30.

DORNBRACHT zina, ka ūdens var pozitīvi ietekmēt mūsu dzīvi, tāpēc akcents tiek likts uz LifeSpa – individuāli izstrādātiem risinājumiem ar dziedniecisku efektu gan mājas, gan profesionālajam SPA sektoram.
DORNBRACHT sniedz iedvesmu un piedāvā individuālas plānošanas iespējas.

Risinājumi, kas radīti kopā ar NOVELLINI (Itālija) kļūst par īstu mākslas darbnīcu. Iespējams pasūtīt dušas kabīnes sienas vai durvis un stikla dvieļu žāvētājus ar dažādiem uzklātiem motīviem, kā arī inovatīva risinājuma dušas un vannas maisītājus un aksesuārus.
Arhitektoniska pieeja plānošanai un uzmanība katrai sīkākajai detaļai dizaina līniju Elysium ļauj pieskaitīt augstākajai līgai un padara piemērotu luksus klases telpām.