VANNAS / DUŠAS KABĪNES / TVAIKA KABĪNES - HAMMAM

Labsajūta un harmonija
Relaksēties pēc saspringtas darba dienas!

Novellini (Itālija) ar entuziasmu, komandas darbu un vērtībām mēs vēlamies uzlabot ikviena pasaules cilvēka dzīvi, meklējot izcilību savām mājām un ģimenei, un vēlamies to darīt, izmantojot labākās tehnoloģijas, kuras vēl vairāk veicina aizraušanos un intelektuālo līdzdalību.
Lai tas būtu izcilības atskaites punkts vannas istabas mēbelēs un visnovatoriskākais uzņēmums, kas piedāvā labākus produktus un labākus pakalpojumus. Tādējādi augt un kļūt par līderi visā pasaulē, radot vērtību mūsu darbībā iesaistītajiem resursiem.
Novellini pamatvērtības ir aizraušanās ar izcilību – kas nozīmē skaistuma mīlestību un smalku meistarību – un ētiku, kas nozīmē ilgtermiņa vērtību. Mēs vēlamies visu savu izvēļu centrā likt cilvēci un dzīves kvalitāti, ko vienmēr aizrauj aizraušanās ar to, ko mēs darām.
Risinājumi, kas radīti kopā ar NOVELLINI kļūst par īstu mākslas darbnīcu. Iespējams pasūtīt vannas, hidromasāžas vannas, dušas kabīnes, tvaika saunas, HAMMAM tvaika pirtis, dušas atdalošās sienas vai durvis un stikla dvieļu žāvētājus ar dažādiem uzklātiem motīviem, kā arī inovatīva risinājuma dušas un vannas maisītājus un aksesuārus.
Arhitektoniska pieeja plānošanai un uzmanība katrai sīkākajai detaļai dizaina līnijas ļauj pieskaitīt augstākajai līgai un padara piemērotu luksus klases telpām.

VANNAS

DUŠAS KABĪNES

TVAIKA KABĪNES