Vannas istabas mēbele tavā mājā

Kvalitātes, funkcionalitāte un dizains

Mēbeles no IOTTI by Novellini (Itālija) vannas istabām ar modernu dizainu. Pietiekami plaša ražošanas koncepcija, lai realizētu jebkuras vannas istabas kompozīciju vēlamajā stilā. Produkta izpētes un attīstības darbs ietver dizaina projektus, kas ievēro vannas istabas mēbeļu funkcionalitāti un veido līnijas, kas spēj apmierināt ikviena vajadzības.
Piedāvātās kompozīcijas ļauj radīt pilnīgu kvalitātes risinājumu ar augsta līmeņa tehniskām un funkcionālām iezīmēm.

KEUCO (Vācija) ir par pārmaiņām. Pārmaiņas var būt gan funkcionalitātē, gan produkta dizainā. Vai arī vislabāk – abos. Un KEUCO kvalitāte garantē, ka tās būs izcilas.
KEUCO jau kopš saviem darbības pirmsākumiem 1953. gadā, rada augstākās klases vannas istabas.
KEUCO izstrādājumi vannas istabā nodrošina stilīgu kvalitāti un estētiku. Zīmols, kam uzticas.

PELIPAL (Vācija) – izteikta forma, individuāla pieeja un dizaina iespējas gan klasikas, gan modernisma cienītājiem. Plašs produktu klāsts ar dažādiem apdares materiāliem, kas piemēroti kā projektiem, tā individuāliem risinājumiem.
Šodien vannas istaba apliecina īpašu dzīves kvalitāti un kļūst par telpu atpūtai, veselībai un baudai. SOLITAIRE – ekskluzīvs dizains, augsta funkcionalitāte, augstvērtīgi materiāli un stilīga plānošana.

SCHWEIZERBAD (Šveice) nav masu produkcijas ražotājs, jo izgatavo vannas istabas mēbeles tieši konkrētajam pasūtītājam saskaņā ar tā individuālajām vēlmēm.
SCHWEIZERBAD mēbelēs materializētas Šveices vērtības – lakonisms, precizitāte, funkcionalitāte un novitāte.
Dažādi galda virsmu materiāli. SCHWEIZERBAD Garantija – 5 gadi.