Atteikuma tiesības


Ja esat Patērētājs, tad uz Jums attiecas šīs Atteikuma tiesības. Saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 1. panta 3. punktu, Patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. 

Saskaņā ar Atteikuma tiesībām, Patērētājs 14 dienu laikā no pirkuma brīža var atgriezt preci, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslus. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Izmantojot Atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošus nosacījumus: 
– pārbaudiet, bet nelietojiet preci; 
– saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju. 
 
Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzu aizpildiet atteikuma veidlapu (Ambergs_atteikuma_veidlapa.pdf) un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu nogādājiet vai nosūtiet to mums uz Brīvības gatvi 195-20, Rīga, LV-1039. 
Par preces nogādāšanu noliktavā un izdevumu segšanu ir atbildīgs klients, nodrošinot atbilstošu transportēšanas iepakojumu — orģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā. 
Septiņu kalendāro dienu laikā no augstākminēto lietu saņemšanas brīža, mēs atgriezīsim Jums naudu uz Jūsu, Atteikuma tiesību veidlapā norādīto, bankas kontu.
Uzmanību! Atteikuma tiesības nedarbojas, ja Jūs pasūtat specializētu (speciāli jūsu prasībām pielāgotu, no sērijveida produkcijas atšķirīgu) preci.
Neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar mums e-pastā: noliktava@ambergs.lv