Preču pasūtīšanas veidi 

1. Ar pirkuma grozu internetā.
Veicot pasūtījumu internetā, Jums 24 stundu laikā (darba dienā) tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums par izvēlētās preces pieejamību noliktavā vai kad tā pienāks noliktavā, kā arī elektronisks rēķins. 
Interneta veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 5 €. 
 
2. Pasūtījums pa e-pastu.
E-pastā: noliktava@ambergs.lv norādiet interesējošo preci, vēlamo saņemšanas laiku un Jūsu kontakttālruni. 
Pasūtījuma izpilde ir iespējama 48 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētā prece ir uz vietas noliktavā. 
Veikala minimālā iepirkuma groza summa ir 5 €. 
!!! Preču saņemšanas termiņš var mainīties atkarībā no piegādātāja noteikumiem un preces pieejamības pie izplatītāja vai ražotāja. 
 
3. Pērkot uz vietas Brīvības gatvē 195-20, Rīgā. 
Veicot pasūtījumu un pirkumu Brīvības gatvē 195-20, Rīgā — rēķinā var tikt papildus iekļauta apkalpošanas maksa 3,00 EUR.

Visiem pasūtījumiem ir 100% priekšmaksa.
Pērkot un veicot pasūtījumus internetā papildus maksas nebūs. Preču un pasūtījumu izņemšana noliktavā, joprojām būs bezmaksas. 

Iespējams pasūtīt dažāda izmēra un konfigurācijas vannas istabu aprīkojumu un kājslauķus. Uz vietas Brīvības gatvē 195-20, Rīgā, var apskatīt to paraugus. 
Šie pasūtījumi tiek izpildīti 30 dienu laikā no pasūtīšanas / samaksas brīža. Pasūtījumus var veikt tikai klātienē, tai netiek piemērota apkalpošanas maksa. 
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%